Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5