Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0