Movies
Ratings
1022
F1: The MovieRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
CobwebRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5