Series
Ratings
84
Defending JacobRated ★ 4.5
KatlaRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Ugly DeliciousRated ★ 4.5