Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
The GashinasRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Vice PrincipalsRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.0- Louie Season 1Rated ★ 3.0