Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 5.0
WeCrashedRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0