Movies
Ratings
91
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0