Titles you rated
Take ShelterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The ABCs of DeathRated ★ 3.0
Dead SushiRated ★ 2.0- Masters of Horror: ImprintRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
El MariachiRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 1.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.5