Movies
Ratings
340
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5