Movies
Ratings
149
Baby and MeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0