Movies
Ratings
52
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5