Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0