Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5