Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
MothersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
In Between SeasonsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5