Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0