Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 1.5
PredatorsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0