Movies
Ratings
88
Monsters UniversityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0