Titles you rated
LastRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 0.5
The MissingRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0