Titles you rated
Eye in the SkyRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Code Name GeronimoRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5