Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0