Movies
Ratings
38
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0