Titles you rated
Idle MermaidRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0