Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.0