Series
Ratings
29
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.5
My Stepmom's Daughter Is My ExRated ★ 3.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 4.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out! Season 2Rated ★ 3.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5- Thai massageRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5