Series
Ratings
233
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SirensRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0