Movies
Ratings
1488
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0- Don’t Go BackRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Made of HonorRated ★ 2.5
The Wedding SingerRated ★ 3.0
I DoRated ★ 3.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0