Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0