Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5