Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
KinRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
On Chesil BeachRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0