Series
Ratings
32
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0