Series
Ratings
34
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0