Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
Full House Take 2Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SignRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0