Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spies in DisguiseRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5