Series
Ratings
38
Chief KimRated ★ 1.0
A New LeafRated ★ 0.5
Pride and PrejudiceRated ★ 1.5
HealerRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 0.5
Heart to HeartRated ★ 0.5
High SocietyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 0.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 1.5