Movies
Ratings
371
Panic RoomRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 2.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The SearchersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Horror of DraculaRated ★ 3.5
Look Back in AngerRated ★ 3.0- Coffee And CigarettesRated ★ 3.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0