Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 한강 노벨문학상 수상 기념 앙코르 특집방송 - 문학기행Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Terrace House: Tokyo 2019-2020Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5