Titles you rated
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0