Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 2.0
The SympathizerRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5