Movies
Ratings
362
Black PantherRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5- Hinokio: Inter Galactic LoveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5