Series
Ratings
64- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0