Movies
Ratings
36
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 5.0