Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5