Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5