Titles you rated
Killer EliteRated ★ 3.5
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0