Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5- TarotRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5