Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
King's Game - The AnimationRated ★ 2.0
Babanba Banban VampireRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5