Series
Ratings
25
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0