Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0