Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
ARIA The AnimationRated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
Yurikuma ArashiRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Sweet Blue FlowersRated ★ 3.5