Titles you rated
The PoliticianRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Sick NoteRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5- TrickRated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5